Het beschilderen van keramiek is altijd en voor iedereen leuk om te doen! Of je hier nou ervaring mee hebt of niet. En je hoeft er ook niet creatief voor te zijn om toch echt iets moois te kunnen maken.
De basis is altijd wit en ruw keramiek wat jij met ons uitgebreide assortiment aan glazuren van kleur mag voorzien. We bieden hiervoor verschillende technieken aan zodat je helemaal je eigen stijl aan het product kan geven. Na het kiezen van wat je wilt gaan beschilderen ga je bedenken in welke kleuren en wat er precies op moet komen te staan. We hebben altijd wat voorbeeld plaatjes liggen om hier inspiratie voor te krijgen.
Het schilderen van het keramiek is dan het leukste onderdeel! Laag na laag komt er meer kleur en toch weet je dan nog niet hoe het eindresultaat zal zijn. Want pas na het afbakken in onze keramiek over zal de uiteindelijke kleur goed zichtbaar zijn. Dit is dan altijd nog een extra verrassing na de workshop.
Wil jij dit ook een keer komen proberen? In onze agenda zullen met regelmaat inloop dagen gezet worden. Tijdens deze dagen mag je tussen 10:00 uur en 17:00 keramiek komen beschilderen. Je kunt dan kiezen uit een groot assortiment aan keramiek. Dat kan bijvoorbeeld een bord zijn, of een heel ontbijtsetje. Of kies je liever voor een theepot of een waxinelichthouder? Echt, de keuze is reuze! De kosten zijn altijd afhankelijk van het gekozen product. Tijdens de workshops krijg je uiteraard een kop koffie of thee met iets lekkers van ons.
Wel is het belangrijk om je van tevoren op te geven en ons aan te geven rond welk tijdstip je verwacht te komen. De gemiddelde schilders duur is 2,5 uur.
Wil je liever op een ander moment keramiek komen beschilderen? Neem dan gerust contact op om een datum hiervoor te reserveren!